KSENIJA ABRAMOVIĆ‼️ SRAM VAS BILO‼️
“Progledaj srcem” trebao bi biti događaj molitve, vjere, ispovijedi i duhovne obnove. Mjesto gdje ljudi dolaze pronaći mir i Boga.
A što smo dobili!!???
JAKOVA JOZINOVIĆA‼️
Dečkića koji pjeva tuđe pjesme i kiti se tuđim perjem i to u mjestu koje NIJE KONCERTNA DVORANA NEGO SIMBOL PATNJE I PONIŽENJA HRVATSKIH BRANITELJA‼️
I takva osoba dobiva pozornicu na kršćanskom događaju pred tisućama vjernika?!
Tko je to odobrio⁉️
Tko je procijenio da je to moralno⁉️
Tko je zaključio da hrvatski logoraši trebaju još jednom progutati šutnju i poniženje⁉️
❗Dok su hrvatski branitelji u tami logora držali krunicu kao jedinu nadu, danas se njihova bol gazi reflektorima, koncertima i marketingom.❗
LAUDATO TV‼️
SRAM VAS BILO‼️
Pozivate se na Boga, vjeru i kršćanske vrijednosti.
Danas bi bili srpska televizija da nije bilo branitelja koji su dali živote i udove za Hrvatsku.
Za istu Hrvatsku u kojoj ovim događajem pobirete novce‼️
Križ vam je scenografija.
A “duhovni spektakl” običan biznis bez savjesti‼️
FUJ‼️
❗TUGA, SRAMOTA I TEŠKO RAZOČARANJE❗
❗Kakvu poruku šaljete Hrvatskoj?
Da se preko svega može prijeći dok god reflektori rade i Arena puni tribine?!❗
I zato ovo nije samo pitanje glazbe.
Ovo je pitanje SAVJESTI.
Pitanje MORALA.
Pitanje poštovanja prema ljudima koji su prošli pakao da bi Hrvatska danas postojala. 🇭🇷✝️
S poštovanjem,
Sinovi Domovine/Facebook

